Rodinný den s AutoPalace na Monínci

Užijte si letní den plný aktivit se svými dětmi a večerní promítání v letním kině! Akce bude probíhat pod hotelovou terasou a to 19. července od 10:00–18:00 hod.. Po celý den si zde budete moci vyzkoušet nové vozy SEAT a CUPRA. Pro zákazníky hotelu Monínec si AutoPalace připravil výhodné vouchery. Pro jejich získání stačí když vyplníte krátký formulář a my Vám na e-mail pošleme odkaz, kde naleznete vouchery ke stažení.


Den plný zážitků

Letní den plný netradičních aktivit si návštěvníci, kteří zavítají do Areálu Monínec, mohou užít od 10:00 do 18:00, akci pak završí večerní promítání v letním kině. Rodinný den s AutoPalace je zdarma přístupný všem návštěvníkům Areálu Monínec, i těm, kteří přijedou jen na jeden den či odpoledne, a po celou dobu trvání akce budou mít návštěvníci volný vstup do venkovního bazénu – stačí se prokázat páskou na ruce. 

Pro hosty, kteří budou ubytovaní v Areálu Monínec, navíc připravilo AutoPalace výhodné vouchery, které lze získat po vyplnění krátkého formuláře.

Pro všechny je připravena jízda lanovkou i bazén zdarma, pétanque, ruské kuželky, kroket, člověče nezlob se, bludiště, dětský tunel, skákací hrad a a další aktivity.

Dále se uskuteční tipovací soutěž, ve které můžete vyhrát:

  • První místo – auto na víkend s plnou nádrží

  • Druhé místo – mytí vozu v hodnotě 1 600 Kč

  • Třetí až páté místo – reklamní předměty v hodnotě 500 Kč


Testovací jízdy

Čekají vás také testovací jízdy s modely SEAT Arona, SEAT Ateca, SEAT Tarraco, CUPRA Formentor, CUPRA Leon a CUPRA Born. Registrovat se k testovací jízdě můžete na odkazech níže:

Podobné nabídky