Využijte komfortní servis | SEAT SERVICE

Dopřejte si radost z jízdy s perfektně připraveným vozem. Svěřte váš vůz profesionálům v našem autorizovaném servisu a vydejte se za zážitky, které na vás nepočkají. Provedeme pečlivou prohlídku vašeho vozu a bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou, budeme připraveni vám pomoci dosáhnout vašeho cíle. V našem autorizovaném servisu SEAT obdržíte veškerý komfort, včetně široké nabídky příslušenství k vašemu vozu, pneuservisu a věrnostních programů.

Objednání do servisu


Jarní prohlídka vozu od 199 Kč

Nechejte si zkontrolovat váš SEAT.

Svěřte váš vůz profesionálům v našem autorizovaném servisu a vydejte se za zážitky, které na vás nepočkají. Provedeme pečlivou prohlídku vašeho vozu a bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou, budeme připraveni vám pomoci dosáhnout vašeho cíle. V našem autorizovaném servisu SEAT obdržíte veškerý komfort, včetně široké nabídky příslušenství k vašemu vozu, pneuservisu a věrnostních programů.

Objednání do servisu


Originální příslušenství

Skládací vozík do zavazadlového prostoru

Přepravujte vše, co chcete uvnitř vozu i mimo něj. Tento skládací vozík s kapacitou až do 25 kg a gumovými koly pro snadnější přemisťování nákladu bude vaším esem uloženým v zavazadlovém prostoru a umožní vám přepravit váš náklad, kamkoli si zamanete.

Za 1 501 Kč včetně DPH

Systém organizace zavazadlového prostoru

Systém upevnění nákladu v zavazadlovém prostoru, aby se nepohyboval během přepravy. Sestává ze 4 částí, které lze spojit a vytvořit 2 držáky k upevnění přepravovaného nákladu. Pokud se nepoužívá, lze odmontovat. Části se uchytí na kobereček pomocí suchých zipů v jakékoli části zavazadlového prostoru.

Za 375 Kč včetně DPH

Ochranná vana zavazadlového prostoru

Kufry, krabice, nábytek atd. Přestěhujte svůj svět, kolikrát budete chtít. Díky této pružné vaně do spodní části zavazadlového prostoru zvládnete jakýkoli náklad. Určeno pro model SEAT Ateca.

Za 2 108 Kč včetně DPH

Střešní box SEAT 400 litrů

Ať je zima, prší nebo svítí sluníčko, tento střešní box uchová váš náklad neporušený. Má dvojité stěny z plastu odolného nepřízním počasí, kapacitu pro 400 litrů a jeho maximální nosnost je 50 kg. Použití společně s nosnými tyčemi černé barvy nebo s logem SEAT. Není kompatibilní se střešním oknem (kromě modelů Alhambra, Exeo, Exeo ST, Leon Sportstourer ST a Ateca v kombinaci s originálními nosnými tyčemi SEAT).

Za 19 029 Kč včetně DPH

Nosné tyče

Sada přepravních nosných tyčí, přední a zadní, s bezpečnostním systémem proti odcizení. Upevňují se na postranní tyče vozu. Maximální zatížení střechy 75 kg. Určeno pro model SEAT Arona.

Za 6 345 Kč včetně DPH


Originální díly

Pachový a protialergenní filtr

S Originálními díly SEAT budete po provedení opravy nebo údržby jezdit bezpečně a komfortně a váš vůz zůstane stoprocentním originálem. Staráme se o to, aby byly originální díly neustále k dispozici pro všechny vozy SEAT. A to nejen po krátkou dobu, ale i po celá léta po ukončení výroby daného modelu.

883 Kč včetně DPH

Stěrače s bonusem

Pořiďte si originální stěrače SEAT

Litr za korunu!

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 litr koncentrátu pro přípravu 10 litrů letní směsi do ostřikovačů jako bonus za 1 Kč.


Loajalita

MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Moje výhody. Můj servis. SEAT MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů SEAT (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu SEAT MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Podobné nabídky