Servis: Autorizovaný neznamená drahý

AutoPalace je autorizovaným servisním partnerem 20 značek, se zázemím 6 poboček po celé ČR. Autorizovaný servis se pyšní nejmodernějším a nejaktuálnějším diagnostickým vybavením, včetně dostupnosti a využití originálních náhradních dílů. V AutoPalace si zakládáme na tradici, spolehlivosti, profesionalitě a mimořádné péči ke každému zákazníkovi. To vše znamená autorizovaný servis, který provádíme za plně konkurenceschopné ceny.

Objednávka do servisu

Profesionální péče

Neodmyslitelnou součástí autorizovaného servisu je plně vyškolený personál, který se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Veškeré diagnostické a servisní procesy jsou na míru určeny pro vozy dané autorizované značky, od které jsou dodávány originální díly – zaručující plnou kompatibilitu, včetně záruky. Autorizovaný servis podléhá každoročním auditům kvality, dle továrních standardů, díky kterým se profesionalita oprav neustále zvyšuje.

Objednávka do servisu

Férově a transparentně

U autorizovaného servisu vždy víte, kolik a za co platíte, nehledě na službu či úkon. Na každý zásah je výrobcem stanovený normovaný čas a technik Vás bude dopředu informovat o ceně opravy, včetně cen za originální díly a servisních úkonů. Díky těmto zásadám a profesionálnímu zázemí, Vás z dlouhodobého, ale i krátkodobého hlediska vyjde autorizovaný servis výhodněji než servis v neautorizovaném servisním centru.

Objednávka do servisu

Řešení pro každou situaci

Nabídka autorizovaného servisu zahrnuje komplexní služby, bez kterých se Váš vůz neobejde. Objednat se můžete kdykoliv přes formulář na našem webu a naši technici se s Vámi rádi domluví na detailech. Náš servis provádí pravidelné servisní prohlídky, opravy v rámci záruky výrobce, opravy po havárii nebo běžné opravy. Mimo jiné nabízíme STK a měření emisí a samozřejmostí je i pneuservis. Objednejte se již nyní a přesvědčte se, že autorizovaný servis je ta správná cesta.

Objednávka do servisu

Aktuální servisní nabídky