Velký zimní výprodej skladových vozů Ford Nabídka ukončena

Využíjte aktuálních akčních nabídek pro modely Ford Puma, Ford Kuga (i v hybridním provedení), Ford Focus a Ford Fiesta.

Ford Puma

Ford Puma je SUV inspirované nejnovějšími trendy. Nabízí pozoruhodný, moderní design, který kombinuje dynamiku městského vozu se stylem vozu SUV. Puma je poháněna hnacím ústrojím EcoBoost Hybrid (mHEV), které poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva, ať už v městském provozu či na okresních silnicích. Řada volitelných jízdních režimů vám umožní upravit si jízdní vlastnosti vozu podle svého stylu a aktuálních jízdních podmínek. Široká nabídka praktických prvků výbavy, mezi které patří např. největší zavazadlový prostor ve své třídě či dodatečný nákladový prostor MegaBox s omyvatelnou podlahou, vám usnadní každou cestu.

Skladové vozy Ford Puma


Ford Kuga EcoBoost

Ford Kuga kombinuje elegantní styl s všestranností a nevídanou hospodárností. Pohání jí výkonný a úsporný motor EcoBoost, díky kterému si v kombinaci s designem vyslouží označení SUV. Zákazníci s aktivním životním stylem ocení inteligentní asistenční funkce i řadu promyšlených designových detailů. Užitečné jsou například nastavitelná sedadla nebo 12,3” digitální přístrojový štít.

Skladové vozy Ford Kuga EcoBoost


Ford Kuga HEV

Nechte město za svými zády a vychutnejte si jízdu. Díky plug-in hybridnímu pohonu představuje tišší, šetrnější a vyspělejší alternativu k běžným SUV. Zákazníci s aktivním životním stylem ocení inteligentní asistenční funkce i řadu promyšlených designových detailů. Užitečné jsou například nastavitelná sedadla nebo 12,3” digitální přístrojový štít.

Skladové vozy Ford Kuga HEV


Ford Focus

Ford Focus jako vždy zaujme svými skvělými jízdními vlastnostmi, moderními technologiemi a také velmi prostorným interiérem i zavazadlovým prostorem. Ten má u verze kombi základní objem 635 litrů, což jistě oceníte jak při běžných dnech plných povinností, tak při výletech za město. Na praktičnosti mu přidává jeden z nových prvků, tzv. "mokrá" zóna, která snese i to, co byste do zbytku kufru dávat nechtěli a která se snadno čistí.

Skladové vozy Ford Focus


Ford Fiesta

Ford Fiesta vám přináší kombinaci podmanivé jízdní dynamiky, špičkové bezpečnosti a vyspělých technologií. Díky sebevědomému zpracování exteriéru i překrásně navrženému interiéru budete nepřehlédnutelní. Uvnitř vozu si můžete užívat chytrých funkcí a technologií, jako je například systém SYNC, díky kterému je možné připojit váš chytrý telefon a jeho obrazovku zrcadlit na na 8" dotykovém displeji. Tóny vaší oblíbené hudby rozezní prémiový audiosystém B&O o výkonu 575 W, který zvukoví experti ladí přesně pro daný model vozu Ford. Všechny důležité informace si můžete zobrazit na digitálním přístrojovém štítu s konfigurovatelnou 3D grafikou. V noci vám na cestu budou svítit standardně dodávané full LED světlomety, které si můžete navíc ještě vylepšit a dodat jim technologii LED matrix, která se stará o co nejlepší možný výběr světelných podmínek a zároveň neoslňuje protijedoucí vozidla.

Skladové vozy Ford Fiesta

Podobné nabídky