Vítejte ve světě Volvo Recharge

Čistě elektrické vozy inspirované naší planetou a stvořené pro Váš život.

Udržitelnost

Nekompromisní přístup značky Volvo je nyní doprovázen nulovými emisemi. V souladu s filozofií odpovědného luxusu se navíc snaží ve větší míře využívat recyklované a biologicky odbouratelné materiály a minimalizovat množství odpadu.

Bezpečnost

Vozy Volvo jsou proslulé svou vysokou mírou bezpečnosti. Jsou určeny lidem, kterým záleží na druhých. Bezpečnostní prvky vozu nejsou koncipované pouze k ochraně pasažérů ve voze, ale i všech v okolí.

Nabíjení

Nabíjejte svůj vůz doma, v zaměstnání nebo na parkovišti svého fitcentra či oblíbeného obchodu. Na cestách Vám život usnadní aplikace Volvo Cars, prostřednictvím které si můžete najít vhodnou nabíjecí stanici a rovnou i zaplatit za nabíjení. Aplikace je propojená se sítí nabíjecích stanci Plugsurfing, která je jednou z největších v Evropě a Spojeném království

Úspory a výhody

Vlastnictví elektrického vozu může přinést úspory nejen díky nižším provozním nákladům, ale i různým pobídkám. S novým vozem Volvo například získáte i službu Volvo Care, která zahrnuje záruku, servis a asistenční služby po dobu 3 let.

Výkon

S elektrickými vozy Volvo se nemusíte rozhodovat mezi výkonem a odpovědnou jízdou. Prostě se pohodlně usaďte, rozjeďte a užívejte si výhody komfortního ovládání rychlosti jedním pedálem, plynulé akcelerace a výkonu 408 k. To vše při nulových emisích.

C40 Recharge

Ryzí srdce bijící ve smělém těle. Čistě elektrický crossover, který se může pochlubit interiérem bez použití kůže a integrovanými službami Google. Panoramatické střešní okno i spousta bezpečnostních asistenčních systémů již v základní výbavě.

  • Dojezd až 507 km
  • Zrychlení 0-100 km/h 4,7 s
  • Výkon 408 k
  • Rychlé nabíjení 10-80 % 27 min.

Cena vozu: 1 324 900 Kč

Naše cena: 1 285 153 Kč

Splátka při financování již za 9 064 Kč včetně DPH měsíčně
Splátka při operativním leasingu již za 16 629 Kč včetně DPH měsíčně

Příklad financování →
Příklad operativního leasingu →


XC40 Recharge

Chytré. Všestranné. Výrazné. Čistě elektrické kompaktní SUV stvořené pro všechny stránky Vašeho života. Integrované aplikace Google, 360° kamera i bezpečnostní systémy.

  • Dojezd až 500 km
  • Zrychlení 0-100 km/h 4,9 s
  • Výkon 408 k
  • Rychlé nabíjení 10-80 % 27 min.

Cena vozu: 1 284 900 Kč

Naše cena: 1 246 353 Kč

Splátka při financování již za 8 796 Kč včetně DPH měsíčně
Splátka při operativním leasingu již za 15 296 Kč včetně DPH měsíčně

Příklad financování →
Příklad operativního leasingu →