Zima? Ta nám sedí – Volkswagen Service

To platí nejen pro Originální příslušenství Volkswagen® z nabídky našeho autorizovaného servisu, ale také pro výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen®, zimní servisní prohlídku vašeho vozu a samozřejmě pro kompletní služby Volkswagen Pneuservisu s nabídkou zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí.

Naše výhodná nabídka, která vám dokonale sedne, platí do 31. 12. 2022.

E-shop Volkswagen

Přijměte naše srdečné pozvání a vstupte do E-shopu Volkswagen, kde nyní najdete širokou nabídku produktů Lifestyle a Originálního příslušenství Volkswagen®. Módní oblečení a lifestylové zboží si mužete vybrat např. z kolekcí ve stylu ID., GTI nebo v retro kolekci Heritage.

Zboží vám doručíme na vaši adresu nebo si ho můžete u nás zdarma vyzvednout. Bezplatné vrácení zboží do 14 dnů a online platba kartou jsou samozřejmostí.

Prozkoumat e-shop


Sezonní servis

Připravte svůj vůz na zimní sezonu. V rámci servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozu a zkontrolujeme:

  • brzdovou soustavu
  • výfukový systém
  • kola a pneumatiky
  • stěrače a ostřikovače
  • stav baterie
  • plochý / drážkový řemen
  • topení a klimatizaci
  • provozní kapaliny
  • chladicí systém
  • světla včetně správného nastavení

Objednat se do servisu


Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro vás.

Objednat se do servisu


MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozu Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodne vyplatí.


Propojte se se svým vozem.

We Connect Go

Pořiďte si Volkswagen DataPlug a využívejte služby We Connect Go naplno. Volkswagen DataPlug funguje v kombinaci s aplikací We Connect Go, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play. Díky aplikaci pak mužete sledovat váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty nebo mít rychlý prístup k preferovanému servisnímu partnerovi Volkswagen.

Doporučená prodejní cena zařízení Volkswagen DataPlug je 1 090 Kč vč. DPH. U jednotlivých partnerů Volkswagen se uvedená prodejní cena může lišit. Nyní lze DataPlug získat jako dárek k MyCard!

Volkswagen Servisní balíčky

Na 5 let máte vystaráno!

S Volkswagen Servisními balíčky si můžete předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů po dobu až 5 let. Na dlouhou dobu si tak zajistíte kontrolu nad výdaji za servis vašeho vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci. Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu, a proto je při následném prodeji ojetého vozidla může uplatňovat další vlastník vozidla.

Využijte akční nabídku

Jakýkoliv Servisní balíček se slevou 15 000 Kč.

Více informací