Nové Mitsubishi Eclipse Cross

NOVÉ MITSUBISHI ECLIPSE CROSS

JIŽ OD 549 650 Kč

Proč dělat kompromisy, když můžete mít oboje. Z venku emoce, uvnitř prostor... Ve městě kupé, na cestách SUV.
To Všechno je nové Mitsubishi Eclipse Cross!

 


Nový model Eclipse Cross vychází z  XR-PHEV a je kombinací moderního SUV s karoserií typu kupé. Ostře řezaný design přední části tak navazuje na inovativní splývavou záď s ostře skloněným zadním oknem. 
Zaujme vás interiér, ve kterém najdete velmi zajímavou přístrojovou desku, kterou jiné modely Mitsubishi nenabízejí. Další novinky jsou plovoucí centrální displej infotainmentu, head-up displej před řidičem nebo dotyková plocha na ovládání a  zaujme také  horizontální členění přístrojové desky.
 
ECLIPSE CROSS má posunuta mlhová a směrová světla o něco níže do výrazných pouzder na přídi vozu, LED světlomety a světla pro denní svícení se nacházejí o něco výše – sportovní charakter vozu přitom zdůrazňují jemné detaily, např.  rastr v horní části masky chladiče.

Novinka ECLIPSE CROSS ZÍSKAL PLNÉ PĚTIHVĚZDIČKOVÉ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI V TESTECH EURO NCAP
Model Eclipse Cross nabízí parametry bezpečnosti na vrcholu své třídy v kombinaci s bezkonkurenčním stylem; je postaven na základě vyspělé konstrukce karoserie RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) a disponuje 7 airbagy a bezpečnostními pásy na ochranu cestujících. Eclipse Cross také využívá pokrokový systém pohonu všech kol S-AWC (Super All Wheel Control). Přední partie modelu zaručuje účinné pohlcování nárazových sil a používá bezpečnostní prostor pod kapotou motoru s ohledem na vyšší míru ochrany v případě kolize.

97% ochrana dospělých cestujících
80% ochrana chodců

Model Eclipse Cross je výběrem materiálů, textur, barevných odstínů a výplní lépe sladěn s pojetím japonského řemeslného zpracování. Při pohledu zvenčí to nejlépe dokládá zbrusu nový  červený lak, jehož proces lakování „Takumi" byl vyvinut speciálně pro model Eclipse Cross – poloprůhledný červený lak s vysokým obsahem slídových šupin.


Nový Eclipse Cross v číslech:
Délka x šířka x rozvor v mm: 4405 x 1685 x 2670
Objem kufru: 341 - 448l
Současná nabídka motorů:
1,5 MIVEC TURBO / 2WD / manuální převodovka (6 st.)
1,5 MIVEC TURBO CVT / 2WD / automatická převedovka (8 st.)
1,5 MIVEC TURBO CVT / 4WD / automatická převodovka (8 st.)
Základní cena: 549 650 Kč

.

          

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »