Servis Volvo

Ať už potřebujete vyměnit rozvody či jen přezout pneu – naši vysoce kvalifikovaní mechanici se rádi postarají o Váš vůz. Máte-li zájem o servisní prohlídku, náš autorizovaný servis Volvo jí vykoná do 24 hodin. Objednat se můžete již nyní na pobočku v Praze (Poděbradská 1020/30, 190 00, Praha) nebo v Brně (Řípská 22, 627 00, Brno-Slatina).

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno


Aby Volvo zůstalo Volvem

Volvo zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo Car. Kde jinde by totiž věděli, jak mu poskytnout přesně tu péči, kterou potřebuje? V rámci oblíbené servisní akce 4+ jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku služeb, která zahrnuje až 25% slevu na náhradní díly pro vozy Volvo starší než 4 roky. Jednoduše platí – čím starší vůz, tím vyšší sleva!

Sleva až 25 % na náhradní díly
4+ = 15 % sleva (modelový rok 2019)
5+ = 20 % sleva (modelové roky 2018, 2017 a 2016)
8+ = 25 % sleva (modelový rok 2015 a starší)

Objednání do servisu Praha

Objednání do servisu Brno


Výměna rozvodů

Nejběžnější výměnný interval rozvodů na vozech Volvo je 150 000 Km nebo 10 let podle toho, co nastane dříve. Jedná se o nezbytný proces, kterým předcházíte možnému a hlavně nevratnému poškození motoru.

A jelikož víme, že kolem údržby je vždy spousta práce a chceme Vám ji trochu zpříjemnit, připravili jsme pro Vás speciální cenovou nabídku na jednu z jejích nejdůležitějších součástí – výměnu rozvodů. Při výměně rozvodů garantujeme špičkovou kvalitu použitých originálních dílů Volvo, vysokou odbornost našich kvalifikovaných techniků a dodržení přesných pracovních postupů. Navíc se cena úkonu odvíjí od stáří Vašeho vozu. Tak proč této super slevy nevyužít? Objednejte se do našeho servisu ještě dnes a připravte se na dalších 150 000 kilometrů. V našich autorizovaných servisech v Praze a v Brně Vám rozvody vymění již od 13 000 Kč, podle modelu a stáří vozu.

Objednání do servisu Praha

Objednání do servisu Brno


Volvo Cars aplikace nyní ZDARMA jako součást každoroční prohlídky

Máte před pravidelnou servisní prohlídkou? Zdarma prodloužíme platnost Volvo Cars aplikace na dalších 13 měsíců. Komunikujte se svým vozem bez starostí. Svěřte ho do naší péče a do další roční prohlídky máte aplikaci zajištěnou.

Objednání do servisu Praha 

Objednání do servisu Brno


Příslušenství pro vozy Volvo

Život je dobrodružství a naše speciálně navržené příslušenství Vám z něj pomůže vytěžit co nejvíce. Bez ohledu na to, jaké jsou Vaše vášně, máme tu pravou výstroj, která Vám pomůže se jim věnovat. Pokračujte dál a prohlédněte si nabídku příslušenství Volvo Cars, které bylo stvořeno pro Vás a Váš způsob života.

Více informací

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno

Nyní akce

Ke každému novému vozu Volvo s tažným zařízením nyní dostanete nosič na kola zdarma. Neváhejte, akce platí pouze do konce června 2023.


Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered dodá Vašemu Volvu maximálně dynamický projev, promění ho ve vůz, který bude ještě zábavnější a bude vyhovovat Vašemu způsobu jízdy. Optimalizací Polestar, díky níž se Váš vůz bude moct pochlubit vyšším výkonem, svižnější akcelerací, lepším chodem automatické převodovky a lepším rozložením točivého momentu pohonu všech kol, lze vybavit nové i stávající modely Volvo.

Nyní navíc máte možnost využít akční ceny Optimalizace Polestar Engineered pouze za 22 990 Kč včetně DPH (původní cena 28 990 Kč včetně DPH).
Neváhejte – akce platí do 31. 7. 2023.

Více informací

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno


Pojistné události

Stala se Vám dopravní nehoda? Poškodili Vám vůz na parkovišti? Obraťte se na nás. Rádi se o Váš vůz postaráme. Jsme smluvním partnerem většiny pojišťoven.

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno


Výprodej zimních pneu za akční ceny

Kompletní 19" zimní kola 6-Spoke Turbine Silver

Ceníková cena: 71 290 Kč
Akční cena: 57 032 Kč

Kompletní 18" zimní kola 5-Double Spoke Black Diamond Cut

Ceníková cena: 65 780 Kč
Akční cena: 52 624 Kč

Kompletní 19" zimní kola 5-Double Spoke Black Diamond Cut

Ceníková cena: 79 990 Kč
Akční cena: 63 992 Kč

Kompletní 18" zimní kola 5-Spoke Black Diamond Cut

Ceníková cena: 72 980 Kč
Akční cena: 58 384 Kč

Kompletní 20" zimní kola 10-Spoke Black Diamond Cut

Ceníková cena: 98 900 Kč
Akční cena: 79 120 Kč

Kompletní 18" zimní kola 5-Y Spoke Silver

Ceníková cena: 55 980 Kč
Akční cena: 44 784 Kč

Uvedené ceny kol jsou včetně DPH.

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno


Geometrie vozu s 50% slevou

Špatně seřízená geometrie snižuje životnost pneumatiky až o polovinu. Získejte 50% slevu na seřízení geometrie při přezouvání vozu.

Objednání do servisu Praha Objednání do servisu Brno