Servis Volvo

Servis Volvo se slevou 10 %

Ať už potřebujete vyměnit rozvody či jen přezout pneu - naši vysoce kvalifikovaní mechanici se rádi postarají o Váš vůz. 
Nyní navíc se slevou 10 % na jejich práci. 

Objednání do servisu Vysočany

Objednání do servisu Brno


Akční nabídka výměny rozvodů

Jak jistě víte, přibližně každých 160–200 tisíc kilometrů je potřeba provést údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru. Jedná se o zcela zásadní a mnohdy i nezbytné kroky, které významně prodlouží životnost motoru vašeho vozu.

A jelikož víme, že kolem údržby je vždy spousta práce a chceme vám ji trochu zpříjemnit, připravili jsme pro vás speciální cenovou nabídku na jednu z jejích nejdůležitějších součástí – výměnu rozvodů. Při výměně rozvodů garantujeme špičkovou kvalitu použitých originálních dílů Volvo, vysokou odbornost našich kvalifikovaných techniků a dodržení přesných pracovních postupů. Navíc se cena úkonu odvíjí od stáří vašeho vozu. Tak proč této super slevy nevyužít? Objednejte se do našeho servisu ještě dnes a připravte se na dalších 200 000 kilometrů.

Objednání do servisu Vysočany

Objednání do servisu Brno


Volvo Cars aplikace nyní ZDARMA jako součást každoroční prohlídky

Máte před pravidelnou servisní prohlídkou? Zdarma prodloužíme platnost Volvo Cars aplikace na dalších 13 měsíců. Komunikujte se svým vozem bez starostí. Svěřte ho do naší péče, a do další roční prohlídky máte aplikaci zajištěnou.

Objednání do servisu Vysočany

Objednání do servisu Brno


Aby Volvo zůstalo Volvem

Volvo zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo Car. Kde jinde by totiž věděli, jak mu poskytnout přesně tu péči, kterou potřebuje? V rámci oblíbené servisní akce 4+ jsme pro Vás připravili výhodnou nabídku služeb, která zahrnuje až 25% slevu na náhradní díly pro vozy Volvo starší než 4 roky. Jednoduše platí – čím starší vůz, tím vyšší sleva!

Sleva až 25 % na náhradní díly
4+ = 15% sleva (modelový rok ’17)
5+ = 20% sleva (modelové roky ’16, ’15, ’14)
8+ = 25% sleva (modelový rok ’13 a starší)

Objednání do servisu Vysočany

Objednání do servisu Brno